Rysunek do filmu Pan i Pani Smith, kobieta i mężczyzna

Rysowanie jest fajne, ale jeśli można je połączyć z inną pasją, to dlaczego nie? Tak zrobiliśmy! Połączyliśmy rysowanie z miłością do filmów. I wyszła nam recenzja. Przed Państwem „Pan i Pani Smith” oczami Klubu Rysownika, zapraszamy!

Film oceniamy w 5 kategoriach:

  • akcja
  • fabuła
  • bohaterowie
  • aktorzy 
  • klimat/wrażenie

W każdej kategorii przydzielamy punkty – Pytony, nasze adapowe Oscary. Film w danej kategorii może otrzymać maksymalnie 10 Pytonów, czyli łącznie 50.

Zapraszamy!

  • Akcja:

Dużo strzelania, wybuchów. Częste cmokanie (całowanie), a także rozbieranie się. W filmie jest dużo scen walki, bohaterowie często dają sobie po twarzy. Ogólna demolka, dużo destrukcji. Akcji zdecydowanie dużo. 

Pytony: 6

  • Fabuła:

Rywalizacja między mężem a żoną. Dwie konkurujące agencje, agenci kontra agentki. Dużo intryg, sekretów, kłamstw. Małżonkowie przez wiele lat mieli przed sobą tajemnice. Praca lub miłość – dylemat głównych bohaterów. 

Pytony: 5

  • Bohaterowie:

Główni bohaterowie: mąż, Pan Smith i żona, Pani Smith. Mąż służbowo podróżuje po świecie. Zanim ożenił się z Panią Smith miał krótki romans, którego nie pamięta, bo był pijany. Nieoficjalnie jest agentem i zajmuje się likwidacją przestępców. Żona, Pani Smith, również jest agentką. Na co dzień jest przykładną żoną i wzorową obywatelką. Gotuje obiady (choć nie gotowała zbyt dobrze), prowadzi dom, jest lubiana przez sąsiadów. Opłaciła aktorów, żeby udawali jej rodziców na ślubie. 

Bohaterowie poboczni: koleżanki agentki. Przyjaciel męża. Sąsiedzi, którzy nie oddali grilla. Geniusz komputerowy, policjanci. 

Pytony: 3

  • Aktorzy: 

Aktorzy występujący w filmie to Brad Pitt i Angelina Jolie. Byli jeszcze inni aktorzy i aktorki, ale pełnili oni role poboczne lub też pojawili się w filmie tylko raz. 

Pytony: 5 (zagrali dobrze, ale mogli dać coś więcej od siebie).

  • Klimat/wrażenie:

Film był całkiem wciągający. Zabrakło paru fajerwerków, ale ogólnie oglądało się nieźle. Było dużo destrukcji. Nie zabrakło zmarnowanego wina, częstego przeżuwania (scena kolacji) i zdemolowanego płotu. Czasem było za mało dialogów. Za mało miejsc, gdzie toczyła się akcja (mogły być np. pościgi w lesie, przedzieranie się przez krzaki). Po obejrzeniu filmu, zapamięta się go na długo, mimo, że film nie miał kontynuacji. Polecam! 

Pytony: 6

 

Podsumowanie: 25/50 Pytonów

 

Bez komentarza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *