Trzy osoby przy stole

Przerwa była długa, ale wracamy. I od razu po powrocie mocne uderzenie: mamy dla Was wywiad z gościem z Francji! Emily jest wolontariuszką w Centrum Nauki Experyment i opowiedziała nam trochę o sobie, trochę o Francji i trochę o Polsce.

Był to wywiad historyczny! Już drugi przeprowadzony z osobą spoza Fundacji (idziemy do przodu!) i pierwszy w języku angielskim. Ale spokojnie, wszystko przetłumaczyliśmy. Miłego oglądania.

Wywiad z Emily, wolontariuszką z Francji

Przy okazji tego wywiadu, premiera naszego nowego formatu „Czy – czy”. Dajcie znać jak się podoba.

Krzysztof pyta: Czy - czy?

Filmy, które Państwo oglądają są zamieszczone w serwisie Youtube na naszym fundacyjnym kanale. Nie są one tłumaczone na język migowy, nie posiadają też tłumaczenia w postaci napisów. Jeśli w związku z tą sytuacją, nie mogą Państwo w pełni cieszyć się z ich oglądania, bardzo prosimy o kontakt z nami.

W mailu proszę napisać o który film chodzi, a my postaramy się Państwu pomóc. Maile proszę wysyłać na adres: kaminski.adapa@gmail.com