Adapa - Klub Ciekawych Osób

Śpiewa, gra na gitarze, ma obsesję na punkcie harmonijki. Muzykiem został przez przypadek. Ale, moi drodzy, oby więcej takich przypadków! Wyjątkowy facet, świetny muzyk. Pierwsza osoba w serii naszych wywiadów niezwiązana z Fundacją Adapa. Przed Państwem Łukasz Wiśniewski. 

Ten wywiad to mały przełom dla naszego Klubu. Pierwszy wywiad z osobą całkowicie „z zewnątrz”. Koniecznie sprawdźcie jak wyszło. Rozmawialiśmy o wielu sprawach, ale głównie krążyliśmy wokół muzyki. Jednak, nie martwcie się, nie zabrakło pytań totalnie pokręconych, czyli „Krzysztof pyta – nie mylić z pytonem” nie zawiódł kolejny raz! Zapraszamy gorąco, bo warto!

P. S. Koniecznie sprawdźcie nasze nowe intro!

Klub Ciekawych Osób - Łukasz Wiśniewski

Filmy, które Państwo oglądają są zamieszczone w serwisie Youtube na naszym fundacyjnym kanale. Nie są one tłumaczone na język migowy, nie posiadają też tłumaczenia w postaci napisów. Jeśli w związku z tą sytuacją, nie mogą Państwo w pełni cieszyć się z ich oglądania, bardzo prosimy o kontakt z nami.  

W mailu proszę napisać o który film chodzi, a my postaramy się Państwu pomóc. Maile proszę wysyłać na adres: kaminski.adapa@gmail.com 

Bez komentarza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *