Zabawa w Klubie Ucho
Byłeś na Balu Karnawałowym Fundacji Adapa? Szczęściarz! Możesz znów wrócić wspomnieniami do tego niezwykłego wydarzenia i przypomnieć sobie jak fantastycznie się bawiliśmy! Jeśli natomiast nie było Cię w gdyńskim Klubie Ucho, to właśnie dostajesz niepowtarzalną szansę, aby zobaczyć co tam się działo… A działo się sporo.

Sporo działo się nie tylko na samym Balu. Wiele pracy wykonaliśmy przed Balem, bo organizacja takiego wydarzenia to naprawdę duże przedsięwzięcie, wymagające dużo pracy, czasu i poświęcenia. Całe Warsztaty pracowały w pocie czoła, aby najmniejszy szczegół imprezy został zrealizowany. A trzeba było przecież zorganizować całe wydarzenie, zrobić nagrody pocieszenia, aby nikt biorący udział w loterii nie wyszedł z pustą ręką, zaprosić gości, a także przekonać wielu ludzi, że warto być z nami i wesprzeć naszą loterię fantową, aby znalazły się na niej jak najatrakcyjniejsze nagrody!

I wiecie co? Udało się! Nagrody na loterii były fantastyczne i pewnie dlatego sprzedaliśmy wszystkie losy! A sam Bal? Zobaczcie sami…

WE WILL ROCK YOU

ZABAWA

LOTERIA FANTOWA

Staraliśmy się też przekonać Darczyńców, czyli wyjątkowych ludzi, że warto nas wesprzeć. A później chcieliśmy im podziękować. I przekonać Gości, że warto kupić los. Oto efekty:

VOUCHERY DO RESTAURACJI COZZI I ZANTE

PIŁKA Z PODPISAMI KOSZYKARZY ARKI GDYNIA

VOUCHERY DO KLUBU ELEPHANT

VOUCHER DO AKADEMII KULINARNEJ K5

KOSZULKA Z PODPISAMI PIŁKARZY ARKI GDYNIA

VOUCHERY DO FRYZJERA „WARSZTAT URODY”

VOUCHERY DO BARBER LOUNGE GDYNIA

WEEKEND W APARTAMENCIE PRZY MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ

KUBKI TERMICZNE OD STARBUCKS’A

VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ DO STUDIO PORTFOTO

Mamy też pokaźną kolekcję zdjęć z balu. Ich autorem (już któryś raz z rzędu) jest niezawodny Paweł Paluch. Znajdziecie je TUTAJ.