Dziś imieniny obchodzą wszystkie Anny. Z tej okazji Paniom o tym pięknym imieniu składamy najserdeczniejsze życzenia! Pani Ania z kolei, postanowiła z tej okazji osłodzić życie swoim koleżankom i kolegom.

Jak podają różne źródła, Anna to kobieta, która ceni sobie życie rodzinne bardziej niż zawodowe bądź towarzyskie. Ceni sobie wygodę i spokój, dlatego jej mąż musi mieć albo gruby portfel, albo perspektywy na niego. Do tego winien być cierpliwy, bo Anny to osoby niezwykle energiczne. Do tego także wrażliwe i pomysłowe o chłonnym i błyskotliwym umyśle. Niestety uważa, iż posiada monopol na rację – potrafi do tego rozkazywać i wymuszać posłuszeństwo. Dobrze radzi sobie w życiu zawodowym i kształci się na wybitną specjalistkę, która zdobywa pieniądze i sławę. Jest osobą lubianą, każdy lubi jej towarzystwo.

Najważniejsze jednak jest to, że każda Anna jest inna, a tym samym wyjątkowa. To, co piszą jest jedynie luźna interpretacją i nie ma co do tego przywiązywać zbyt dużej wagi. Wszystkiego najlepszego!

Komentarze są wyłączone.