Kluby zainteresowań

adapa-web_4940

W klubach zainteresowań podopieczni fundacji mogą realizować i rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Kluby prowadzone są w formule popołudniowych zajęć aktywizujących adresowanych dla młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną i innymi całościowymi zaburzeniami rozwoju.

Każdy z klubów prowadzony jest przez instruktora i wspomagany przez terapeutę. Jeśli jest taka potrzeba, ze względu na indywidualne potrzeby poszczególnych członków klubu (wymagających szczególnego wsparcia), zajęcia są wspomagane przez wolontariuszy pracujących w Fundacji ADAPA.

W roku 2018 kluby zainteresowań współfinasowane są ze środków Gminy Gdynia w ramach projektu Klub Działań Różnych.

IMG_4895_web

Klub afro dance

Zajęcia klubu afro dance prowadzone są przez instruktora jogi afro dance, Martę Cichocką. Spotkania klubu odbywają się w każdy poniedziałek między godz. 15.00 do 16.00. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądają prowadzący i prowadzone przez nich zajęcia, zapraszamy: (link)

IMG_1762_web