Piąty wywiad, piąty gość. Zapraszamy na rozmowę z Panią Emilią Pliś. Pani Emilia jest u nas instruktorem Klubu Jogi, możecie ją oglądać w każdy poniedziałek o 15. Tutaj też o jodze, ale nie tylko. Zapraszamy!

Poniżej film z wywiadem, a pod filmem pozostałe pytania do Pani Emilii.

Emilia Pliś - Klub Ciekawych Osób, część 5.

Filmy, które Państwo oglądają są zamieszczone w serwisie Youtube na naszym fundacyjnym kanale. Nie są one tłumaczone na język migowy, nie posiadają też tłumaczenia w postaci napisów. Jeśli w związku z tą sytuacją, nie mogą Państwo w pełni cieszyć się z ich oglądania, bardzo prosimy o kontakt z nami.

W mailu proszę napisać o który film chodzi, a my postaramy się Państwu pomóc. Maile proszę wysyłać na adres: kaminski.adapa@gmail.com

Nie wszystkie pytania zadaliśmy w wywiadzie. Na część pytań Pani Emilia odpowiedziała „poza anteną”. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zapraszamy do lektury.

Imię i Nazwisko (pseudonim):

Emilia Pliś

Miejsce urodzenia:

Gdynia

Data urodzenia:

19.06.1983

Zawód/zajęcie:

Nauczycielka jogi

Rodzina (małżonek/małżonka, dzieci, rodzeństwo):

Moja rodzina to rodzice, siostra, kochani siostrzeńcy. Męża i dzieci (jeszcze) nie ma 🙂

Zwierzę

Nie mam zwierząt w domu.

II CZĘŚĆ – ulubione

Ulubione słowo:

Klarowność.

Ulubione motto:

Uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają.

Ulubiony kolor:

Różowy.

Ulubiona liczba:

13.

Ulubiona potrawa:

Curry.

Ulubiony napój:

Kawa.

Ulubiona grupa muzyczna/wykonawca:

Dawid Bowie.

Ulubiona piosenka:

Heroes.

Ulubiony film/serial:

„Dzikość serca” Davida Lyncha.

Ulubiony aktor/aktorka:

Leonardo Di Caprio, Penelope Cruz.

Ulubiony kanał na YouTube:

Kanał Tatiany Kostyry. Jej video to dużo wartościowych informacji i bardzo pozytywny przekaz.

Ulubiony fanpage na Facebooku:

Fanpage Fundacji Adapa oczywiście 😉

Ulubiony program telewizyjny:

Nie oglądam telewizji, zatem nie mam ulubionego programu.

Ulubiona książka:

Simon Leys „Szczęście małych rybek”.

Ulubiony cytat:

„Dwa najważniejsze dni w życiu człowieka to ten, w którym się rodzi, i ten, w którym odkrywa – po co” Mark Twain.

Ulubione zwierzę

Lis.

Ulubiona pora roku:

Lato.

Ulubiona pora dnia:

Poranek.

Ulubiony dzień tygodnia:

Czwartek.

Ulubiony zapach:

Drzewo sandałowe.

Część III

Ostatni zapamiętany sen?:

Ostatnio śniło mi się nowoczesne, nieznane miasto. Szłam jego ulicami na jakieś spotkanie.

Największe rozczarowanie?

Trudno mi wskazać jedno największe rozczarowanie. Dawniej bywałam zawiedziona gdy coś nie szło po mojej myśli (w relacjach, czy w sytuacjach zawodowych). Teraz podchodzę do wszystkiego bez oczekiwań i wiem, że nowe możliwości nieustannie się pojawiają.

Największy sukces?

Największym sukcesem są dla mnie chwile, gdy ktoś podchodzi do mnie po zajęciach żeby podziękować, kiedy widzę czyjeś rosnące zaangażowanie. Wtedy mam poczucie spełnienia.

Boję się…

Nie mam konkretnych lęków. Może czasem boję się zaryzykować.

Mój azyl to

Mój azyl to literatura.

Kogo podziwiasz i dlaczego?

Leonardo da Vinci za nieograniczoną wyobraźnię, wszechstronność umysłu, dziecięcą ciekawość i chęć odkrywania.

Kogo zaprosiłabyś na kolację marzeń

Na kolację marzeń zaprosiłabym Amelie Nothomb – pisarkę, którą cenię za oryginalność i poczucie humoru.

Supermoc, którą chciałabyś mieć?

Zdecydowanie zdolność teleportacji 🙂

O czym marzysz?

Aktualnie marzę o podróżach i o festiwalu tanecznym w jakimś pięknym miejscu.