Freddie Mercury, wiśniowe ciasto i „Must be the Music”, czyli Łukasz Wiśniewski w Klubie Ciekawych Osób!

Adapa - Klub Ciekawych Osób

Śpiewa, gra na gitarze, ma obsesję na punkcie harmonijki. Muzykiem został przez przypadek. Ale, moi drodzy, oby więcej takich przypadków! Wyjątkowy facet, świetny muzyk. Pierwsza osoba w serii naszych wywiadów niezwiązana z Fundacją Adapa. Przed Państwem Łukasz Wiśniewski.

Ten wywiad to mały przełom dla naszego Klubu. Pierwszy wywiad z osobą całkowicie „z zewnątrz”. Koniecznie sprawdźcie jak wyszło. Rozmawialiśmy o wielu sprawach, ale głównie krążyliśmy wokół muzyki. Jednak, nie martwcie się, nie zabrakło pytań totalnie pokręconych, czyli „Krzysztof pyta – nie mylić z pytonem” nie zawiódł kolejny raz! Zapraszamy gorąco, bo warto!

P. S. Koniecznie sprawdźcie nasze nowe intro!

Klub Ciekawych Osób - Łukasz Wiśniewski

Bez komentarza