Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę! Mamy zaszczyt zaprezentować najnowsze słuchowisko naszego Klubu Radiowca, który działa w ramach adapowego Klubu TUS. Słuchowisko nosi tytuł „Dawne Orłowo i latający statek”.

Zostało stworzone w czasie pandemii, podczas zdalnych spotkań. Jego autorami są osoby z Autyzmem, z zespołem Aspergera oraz zaproszeni przez nich goście.

Dawne Orłowo i latający statek - Słuchowisko

W związku z publikacją słuchowiska, mamy dla Was konkurs. Udział może wziąć w nim każdy, kto ma odrobinę fantazji i wyobraźni. Jeżeli do tego lubi rysować, malować, działać w Paincie – idealnie!

Co należy zrobić?

Narysować latający statek. Tylko tyle i aż tyle. Dajcie się ponieść wyobraźni. Zamknijcie oczy, posłuchajcie „Dawnego Orłowa…” i do dzieła.

Jak przystało na porządny konkurs – porządna musi być w nim nagroda. I u nas taka jest! Autor najlepszej pracy otrzyma płytę z poprzednim słuchowiskiem Klubu, które nosi tytuł: „Tajemnica Wyspy”. Ekipa Klubu TUS w trakcie zajęć oceni wszystkie nadesłane przez Was prace i wybierze zwycięzcę. Swoje prace możecie umieszczać w komentarzach pod postem na Facebooku lub po prostu wysyłajcie maile na adres: kaminski.adapa@gmail.com